O mnieOd dzieciństwa mam głowę pełną pomysłów i nazbyt rozbudzoną ciekawość. Zawsze wszystko chciałam zrobić sama. Poza tym jestem całkiem zwyczajną kobietą. Spełnioną kobietą, pod każdym względem.
Najważniejsza w moim życiu jest moja rodzina, której członkami są( w kolejności od najstarszego):


- Adrian - moja druga połówka, jest moim największym fanem :-). I vice versa! Spełnia moje wszystkie zachcianki. Jest moją opoką, zawsze mogę na niego liczyć! Jesteśmy razem prawie 20 lat i, jak dotąd, spędziliśmy tylko kilkanaście dni całkowicie osobno. Wszystko robimy razem i nie wyobrażam sobie inaczej!

- Olimpia - moja najlepsza przyjaciółka, od urodzenia! Jest idealna, choć zapewne wielu rodziców tak myśli o swoich dzieciach. Ale ona naprawdę taka jest! Nie mogę jej nic zarzucić, jest często rozsądniejsza ode mnie. Rozmawiamy o wszystkim. Jest pod wieloma względami bardzo podobna do mojej mamy. I to chyba dlatego jest taka wspaniała!

- Jagienka - nasz promyk! Bardzo żywotna istotka o ciężkim charakterze. Jak coś postanowi, to tak musi być, pomimo jej niewielu lat spędzonych na tym ziemskim padole. I płonne nasze starania, aby to zmienić. Wszyscy mamy ogromną słabość do niej i nie potrafimy jej odmówić. Może przez to, że pojawiła się wreszcie po tylu latach. A może po prostu dlatego, że jest, jaka jest :-)- Jogi - biegacz, mój nieodłączny partner w codziennym treningu. Owczarek belgijski ze skazą ( ma klapnięte wiecznie ucho) lub jego mieszaniec ( nie wiemy). Adoptowaliśmy go ze schroniska w Oświęcimiu, gdzie byliśmy na wakacjach u mojej siostry, czas pewien po odejściu do krainy wiecznych łowów naszego poprzedniego psa, Homera. Od tamtaj pory, oprócz zamiłowania do sportu, Jogi ma drugą miłość - nas! I z wzajemnością! Jest nieprzeciętnie mądry, pilnuje nas i broni. Jest blisko w każdej sekundzie, a ja czuję się bezpiecznie podczas każdego treningu biegowego. Ponieważ on jest ze mną :-)
- Cała reszta mojej rodziny, z którą jestem bardzo związana. Czyli: moja siostra najwspanialsza z mężem i dziećmi, moi ukochani rodzice i moja szwagierka, która jest dla mnie jak druga siostra. I oczywiście przyjaciele. Nie ma ich wiele, ale za to są stali i można na nich polegać w każdej sytuacji.

Tak wogóle, to muszę ciągle być w ruchu. Kocham każdy sport, szczególnie bieganie. To mój sposób na wszelkie zło! A dzięki temu mogę także jeść wszystko, na co mam ochotę, nie dbając o specjalne diety. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół. Tym bardziej jeśli widzę, że im smakuje. Moja kuchnia zawsze jest zdrowa i lekka. Nie lubię ciężkich mięs i sosów, za to kocham makarony i warzywa, w każdej postaci. No i uwielbiam wino! Pyszne jedzenie i wino! Ojejku!

Drogi użytkowniku niniejszej strony internetowej!!!
Ta strona internetowa zapisuje na Twoim komputerze, a dokładniej w schowku konkretnej przeglądarki (Firefox, Internet Explorer, Chrome i inne) na Twoim koncie użytkownika komputera lub telefonu, na którym łączysz się z Siecią, tzw. pliki cookie które zapamiętują Twoje preferencje przeglądania stron internetowych, zainteresowań itp. Jeżeli nie chcesz, aby niniejszy serwis gromadził tego typu dane, opuść tę stronę lub zablokuj w opcjach Twojej przeglądarki pliki cookie.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza